S p j e v u l e n k y

... keď já puójděm pres ty hory, jako volať mám...

pokec

pokec

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9658":
kateřina
a jak bylo, Terí, v divadle? pozdravily jsem se dneska s tvojí maminkou v autobuse a prohodily par slov, mimojiné i o tobě.
kateřina
dospěla jsem do fáze, kdy už jen s úsměvem, a opravdu upřímným, čtu a slýchám o sobě. vlastně mi to lichotí. kdo jiný může říct, že je o něj takový zájem, že tolik lidí na něj myslí smiley? ale tvoje psaní, Teri, mě těší. a dojímá. myslím, že je dobré, být si alespoň něčím jistá.Terulka
K tomu musím vyjádřit svůj názor:,,To,že si vypije no a co?Každý si rád vypije a hold,když má člověk vypito,tak prostě dělá věci,které jinak nedělá.Co na tom,že to je zrovna Káťa nebo někdo úplně jinačí,ona je rozumná a myslím si,že ví co dělá;-)...Ona nás može mět všecky na háku kdyby chtěla a navíc má ohromný dar vnímat okolí a ty druhé v něm,málokdo to má...nejen ona,myslím si,že nad sebú by sa mělo zamyslet víc lidí,ať už sem to já,či spjevulenky nebo kdokoli jiný třeba aj z Březové...Když někomu fandíš,tak svoje sympatie klidně projev,myslím,že tady to nikomu nevadí,ale když je problém,tak si myslím,že by sa mělo zajít za tím konkrétním člověkem,říct mu to,popř.hledat řešení,vyměnit názor a ne to tady psat na stránky!Je to zbabělé.A navíc,ve víně je pravda...Katy kdyžtak to pak smaž,já sem sa k tomu ale mosela vyjádřit,mňa sa to docela dotklo,to co sa sem napsalo.
johny
katarinka je norek!! chlašče jak duha!! samé vínko, vínko...., ale aby spravila na domě sv. Josefa popadané obrázky, které na plese shodila, tak to ne!! styd se!! a zamysly se nad sebou!! fandím terce janků!! :-P
Terulka
...ticho po pěšině...Holky dúfám,že mě aspoň ve zkúšce povykládáte své zážitky a ,,dojmy" z fašanku,budu sa snažit dojít,snad už budu dobrá...Taková menší zajímavost: ,,Dneska je Popeleční středa,tudíž den přísného půstu,půst hlavně od masa."
paja
fašakn parááádní....smileyale mega mooc unavenásmiley
katarinka
napsáno v sobotu, avšak vzhledem k celovíkendové nefunkčnosti internetu vloženo až dnes (už jsem to po sobě ani nečetla, je to dávno):

sobota 6. února 2010, 09:21 - t-zones: "Zdarec.Dnesni zkuska zacina ve 14:59 na Obecaku..Prid v cas._______Mara"

už třetí týden naše zkoušky fungují tak, jak jsme si to před koncem loňského roku domluvily. už tedy třetí týden vede sobotní zkoušku jedna Spjevulenka. po Leni a Terce to dneska byla Mara.

myslete si, co chcete, mějte klidně námitky, stějně vím, že je máte, ale není to jednoduché, směřovat hodinu a půl sedm adolescentek k určitému cíli. ne vždy jsou sdílné, ne vždy se jim zpívat chce, ne vždy Vás poslouchají a respektují, ne vždy o Vás smýšlí v dobrém.

vlastně si po uplynulých třech týdnech vyvracím vlastní vinu, že se Spjevulenky po roce nikam nehnuly. rok je totiž strašně krátký čas. strašně krátký!

Lenka, Terez i Mářa, stejně tak jako v následujím měsíci Pajka, Andrejka, Terka a Ivetka, musí zbytek souboru naučit písničku.

Mara je sestra. hledala takovou u mě. stejnou nabídku jsem ovšem předložila i ostatním. taky jsem ochotná přetransponovat píseň do námi zpívatelné tóniny, zharmonizovat ji. holky už mají tu úlohu těžší. chválím svoji sestru. domluvila se s Pájou na tom, že přijde o hodinu dřív, než začne zkouška, a nacvičí si doprovod pro harmoniku.

chystala jsem se na tři hodiny na březovský obecní úřad a z chodby slyšela vypravovat Máňu a Páju o vyškovských pacholcích, kteří zabili svého kamaráda.

cítím dojetí, hrdost, nesouhlasím i souhlasím, cítím i skryté pocity druhých, vnímám přesně, i když hraju tupý opak.

a toto na spjevulenkovský pokec píšu po delší odmlce a právě proto. a snad abyste věděli Vy, kteří nevíte - přece jenom jsme obecní instituce, veřejnosti přístupná (ta poslední dvě slova jsou na tom všem tím nejhorším a nejkrutěji chápaným. a zároveň tím nejdůležitějším, však v ještě trochu ve vzdálenu.)
smileysmiley
smileysmiley
paja
dnešní bobování nemělo chybu..smileyale mara by rozhodně němala dostat řidičák..smileysmileysmileysmiley

1  
..  
80  
90  
..  
98  
99  
100  
101  
102  
..  
110  
120  
..  
200  
300  
..  
411